fbpx

Mot me diell me vranësira të vogla

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të vogla deri te mesme lokale, ndërsa do të fryejë erë e matur nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej zeros deri në shtatë, ndërsa ajo e ditës prej 19 deri 25
gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell me vranësira të vogla dhe me erë të matur veriperëndimore.
Temperatura e mëngjesit do të ulet deri katër, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 22 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button