fbpx

Plaçkitet “Sparkasse bank” në Shkup

Në rrugën “Gjorqe Petrov” në Shkup, dje rreth ores 14, dy persona të maskuar kanë vjedhur “Sparkasse bank”.

Sipas informatave nga policia, hajdutët me kërcënim me pistoletë bënë vjedhjen dhe kanë marrë rreth 38.500 denarë. 

Lajme të ngjashme

Back to top button