fbpx

Nora e Roberti në kulmin e dashurisë

I kaluan shtatë vjet bashkë. Dhe ende duken sikur të jenë dashuruar sot. Kështu të paktën ta jep përshtypjen fotoja e cila është publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, në të cilën shihet këngëtarja Nora Istrefi dhe i fejuari i saj, muzicienti Robert Berisha.

Ndonëse janë përfolur shpesh për ndarje e përleshje, ata siç duket nuk po lodhen me këtë, ndërsa po jetojnë dashurinë e tyre e cila ndoshta edhe do të kurorëzohet këtë vit me martesë.

Ndryshe të dy artistët duke u bazuar në rrjete sociale, janë të angazhuar vazhdimisht nëpër mbrëmje muzikore në të cilat mirëpriten nga publiku.

Lajme të ngjashme

Back to top button