fbpx

Jennifer Lopez provokon me transparencën e fustanit (Foto)

Jennifer Lopez ka shkëlqyer me pamjen e saj gjatë party të Fox TCA në Pasadena, të California e veshur e gjitha me të zeza lëkure.

E veshur me një fustan lëkure, JLo ka provokuar me transparencë, ku nëpërmjet pjesës së tylit dukeshin qartësisht gjokset e saj.

44 vjeçarja dukej në formë të mirë dhe e kuruar deri në detajet më të vogla, si për sa i takon tualetit edhe aksesorëve që kishte vendosur.  

Më tej ajo dukej më se e argëtuar teksa bisedonte me Jay Leno, gjatë show-t të tij, ku këngëtarja kishte munguar prej më se 12 vitesh.  

   

Lajme të ngjashme

Back to top button