fbpx

Bukuria dhe marrëzia e grave

“Bukuria u shërben grave për t’u dashur nga burrat, marrëzia për të dashur burrat”

Thënie nga Gabrielle Bonheur “Coco” Channel. Ajo ishte një stiliste dhe biznismene shumë e njohur nga Franca.

Tags

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close