fbpx

Mjegulla mbulon sërish Maqedoninë

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira mesatare dhe me mjegull, e cilave gjatë ditës do të jetë më e dobët kurse në orët e mëngjesit dhe të mbrëmjes më e dendur.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej -5 deri në 5 gradë Celsius kurse ajo e ditës 4 deri në 11 gradë Celsius.

Edhe në Shkup parashikohet mot i ngjashëm, me temperature prej – 1 deri në 4 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button