fbpx

Me vranësira dhe me erë mesatare

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht mot me vranësira dhe me erë të dobët, vende-vende mesatare, nga drejtimi verior.

Temperatura do të lëviz prej  pesë deri 12 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me vranësira dhe me erë të dobët veriore si dhe me temperaturë deri pesë gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button