fbpx

Ali Ahmeti nesër takohet me Lubço Zikov dhe Vllado Buçkovskin

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, do të realizoj nesër në Tetovë takim me kryetarin e Aleancës për Maqedoni Pozitive, Lupço Zikov si dhe ish kryeministrin e Maqedonisë, Vlado Buçkovski, që të dy nga partia Aleanca për Maqedoni pozitive.

Lajme të ngjashme

Back to top button