fbpx

Afërdita Dreshaj e pa lodhshme!

Këngëtarja dhe modelja e njohur me prejardhje nga malësia e Malit të Zi, Afërdita Dreshaj tashmë i është rrekur edhe punës në televizion.

E si duket kjo punë po e bën këngëtaren të jetë më aktive se kurrë sa i përket udhëtimeve.

Kjo duke u bazuar në një koment që ka lënë Dreshaj në faqen e saj zyrtare në Twitter, ku ka treguar se brenda ditës ka shkuar në tre shtete të ndryshme. “Three different countries in one day! Not bad!”, “Tre shtete të ndryshme në një ditë. Jo keq!”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

E çfarë mund të themi më shumë për te, veçse ajo është vërtet një vajzë me plot energji dhe e palodhshme.

Lajme të ngjashme

Back to top button