fbpx

Mbyllet Aeroporti i Shkupit

Thuajse të gjitha fluturimet dhe aterimet janë anuluar në Aeroportin ‘Aleksandri i Madh’ në Shkup, për shkak të mjegullës, transmeton portal Faktor.

Herët në mëngjes ka ateruar një aeroplan i Wizz Air, Shkup-Londër.

Meteorologët nga ana tjetër paralajamërojnë se mjegull do të ketë gjatë gjithë ditës./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button