fbpx

Fjolla Morina pas Dubait në Greqi

Këngëtarja seksi Fjolla Morina ia ka nisur për bukuri këtë vit.

Ndonëse po shijon suksesin e këngës së fundit ‘Jena bo tym’ që erdh në bashkëpunim me Stresin, këngëtarja po e kënaq veten e dhe me pushime.

Pak ditë më herët Fjolla ka postuar foto nga pushimet e saj në Dubai, ndërsa tani ajo si duket me pushim është në Greqi, kjo duke u bazuar në një foto që këngëtarja prishtinase e ka publikuar dje në faqen e saj zyrtare në Facebook me mbishkrim “Sunny day in Thessaloniki Greece”.

Lajme të ngjashme

Back to top button