fbpx

Stupcat paralajmërojnë befasi

Ndonëse kanë ardhur me risi në fund të vitit, ndër humoristët më të njohur të tregut shqipfolës ‘Stupcat’ paralajmërojnë befasinë e radhës.

Vedat Bajrami i njohur në masë si Liki, Fuga e shumë emra të tjerë, ka bërë të ditur përmes faqes së ti zyrtare në ‘Twitter’, se ai dhe dy kolegët e tij po përgatisin risin e radhës.

“Shumë shpejt e kemi një befasi për të gjithë ju që i doni Stupcat”, ka shkuar Vedati, ndërsa nuk ka dhënë asnjë hollësi më shumë rreth befasisë që e pret publikun e tyre.

Lajme të ngjashme

Back to top button