fbpx

Mot i vranët me 13 gradë

Enti për punë hidrometeoroligje informon se gjatë ditës së sotme do të kemi paraqitje të dobëta të mjegullës, ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira dhe periudha dielli.

Temperaturat e ditës pritet të arrij deri 14 gradë.

Edhe të dielën pritet të mbajë mot i ngjashëm me maksimum 13 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button