fbpx

Chelsea i jep ultimatum Guarinit

Chelsea dhe trajneri Mourinho nuk kanë ndërmend të presin pa fund Interin dhe menaxherin e Freddy Guarinit.

Për këtë arsye, dje nga Londra ka mbërritur një ultimatum, i cili thekson se për shërbimet e mesfushorit kolumbian, blutë do të presin deri më 14 janar një firmë të mundshme, ose do heqin dorë nga tratativa.

Po nga Anglia theksojnë se ajo që e ka frenuar tratativën, është kërkesa financiare e lojtarit prej 4 milionë eurosh në sezon.

Lajme të ngjashme

Back to top button