fbpx

Lansohet “T’kom ik” nga Adelina Berisha…

Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar këngën e saj më të re. ”T’kom ik” titullohet kënga e cila është e kompletuar me videoklip.

Për muziken dhe tekstin është kujdesur Nurtel dhe Granit Gashi, ndërsa Max Production ka realizuar videoklipin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button