fbpx

Vranësira dhe diell

Enti për punë hidrometeoroligje informon se gjatë ditës së sotme do të kemi paraqitje të dobëta të mjegullës, ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira dhe periudha dielli.

Temperaturat e mëngjesit sillen prej minus 3 në plus 4 gradë, ndërsa më e larta e ditës do të arrij deri 15 gradë.

Mot i ngjashëm do të mbajë edhe të shtunën, maksimalja e ditës pritet të arrij deri 13 gradë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button