fbpx

Galliani: Nuk kam asnjë armiqësi me Barbaran

Për shkak të rezultatve të dobta vitin që lam pas në Milan kishte shumë përçarje dhe mosmarrëveshjeve midis drejtuesve, por tani trasnferimi i Hondas dhe fitorja ndaj Atalantës si duket te Milani është rikthyer buzëqeshja.

Tani mosmarrëveshjet midis Adriano Gallianit dhe Barbara Berlusconit kanë marrë fund.

“Mosmarveshjet janë lënë pas, tani kam marrdhënie shumë të mira Barbaran. Në fillim kemi pasur disa probleme por tani gjithçka është mirë”, tha Galliani.

Lajme të ngjashme

Back to top button