fbpx

Gundogan: Ndiej akoma dhimbje, ende nuk jam gati

Mesfushori turko-gjerman i Borusia e Dortmundit, Ilkay Gyndogan ka deklruar se ende ndien dhimbje në shpinë dhe i duhet ende kohë për tu rikthyer në fushë.

“Po ndiej ende dhimbje, gjërat që i kam bërë deri tani kanë shkuar mirë”.

“Nuk jam në formën time më të mirë pasi kam ende dhimbje në shpinë, pulpë dhe këmbë. Synimi im është të kaloj përfundimisht problemet fizike e pastaj të rikthehem për të dhënë më të mirën”, tha për mediat gjermane, Ilkay Gyndogan.

Lajme të ngjashme

Back to top button