fbpx

Interi “shoping” në Angli

Skuadra e Interit ka fiilluar të jetë aktive në këtë afat kalimtar. Zyrtarë të lartë të Interit ndodhen në Angli për të bërë dy marrëveshje.

Interi thuhet se ka arritur marrëveshje me West Hamin për të shitur lojtarin e saj, Ishiak Belfodil. Interi tani e ka në plan blerjen e sulmuesit italian të Sauthampton, Pablo Daniel Osvaldo.

Ish sulmuesi i Romës thuhet se është në bisedime me Interin dhe se mund të rikthehet në Serie A. Interi është i gatshëm të ofroi 16 milion euro për Osvaldon.

Lajme të ngjashme

Back to top button