fbpx

Kazino “Senator” shënjestër e grabitësve

Kazinoja “Senator” në mëngjesin e Krishtlindjeve ka qënë shënjestër e grabitësve.

Sipas informacioneve nga MPB,  dje reth orës 7 të mëngjesit një njëri i maskuar ka grabitur kazinon “Senator” në Bulevardin “Partizanski Odredi”në qendër të Shkupit.

Policia njofton se grabitësi i maskuar dhe me armë në dorë ka kërcënuar 3 të punësuarit në objekt dhe ka vjedhur mbi 3.000 euro.

Policia po punon në zbardhjen e ngjarjes.

Lajme të ngjashme

Back to top button