fbpx

Ribery: Ka shumë gjasa ta fitoj unë Topin e Artë

Mesfushori francez i Bayernit, Franck Ribery ka thënë se ai ka shumë shanse për të fituar Topin e Artë.

“Unë mendoj se kam shumë shanse për të fituar Topin e Artë”.

“Ne kemi pasur një vit fantastik dhe ky është një avantazh i madh për mua. Por të shohim se çdo të ndodhë nuk më mbetet gjë tjetër veçse të pres”, tha frencezi, Ribery.

Ribery shihet si një nga favoritët më kryesor për të marrë Topin e Artë.

Lajme të ngjashme

Back to top button