Pika pagesore në Gllumovë, nën kërcënim me armë vjedhin 5 mijë denarë

Mëngjesin e sotëm rreth orës 1 e 40 minuta, një person i armatosur dhe maskuar në kokë, nga një i punësuar në piken pagesore te Gllumovës, ka marrë 5 mijë denarë.

Merren të gjitha masat për zbardhjen e rastit, thonë nga MPB./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button