fbpx

Plaçkitet një shtëpi në Kumanovë

Në një shtëpi në Kumanovë janë vjedhur sasi parash, stoli ari si dhe një laptop, njofton policia e Kumanovës.

Sipas tyre, plaçkitja ka ndodhur në orët e pasdites gjatë të hënës.

Hajdutët kanë thyer një prej dritareve të shtëpisë dhe kanë hyre brenda, më pas ta vodhën 2500 euro, stoli ari si dhe një laptop të firmës “Acer”, duke krijuar kështu dëm prej 5 mijë euro pronarit të shtëpisë.

Policia është ende në hetim të rastit.

Lajme të ngjashme

Back to top button