fbpx

Gjendet i varur 32 vjeçari V.J te “Hamami” i vjetër, në Tetovë

Në orët e mëngjesit të sotëm, 32  vjeçari V. J , nga Tetova , është gjetur i varur në një shtyllë metalike në shtratin e lumit Shkumbin mbrapa “Hamamit” të vjetër, në Tetovë, transmeton Portalb.

Në bazë të hetimeve të kryera nga policia e Tetovës, ku ka marrë pjesë gjykatësi hetues dhe mjekësisa ligjore, te personi i varur V.J, nuk janë vërejtur shenja dhune dhe trupi i është dorëzuar familjes për varim, transmeton Portalb.

Zëdhënësi i  policisë së Tetovës, Marjan Josifovski, tha për Portalb se i riu vetes ia ka marrë jetën duke u varur me lidhëset e këpucëve.

Lajme të ngjashme

Back to top button