Vranësira dhe periudha dielli

Gjatë ditës së sotme sinoptikët parashikojnë mjegulla në pjesën më të madhe të ditës. Gjatë ditës vranësira dhe periudha dielli me erë të lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej minus 2 deri 3 gradë, ndërsa më e larta e ditës do të jetë prej 6-13 gradë.

Edhe në Shkup mot i ngjashëm me maksimun 11 gradë./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button