fbpx

Haradinaj vizitoi Këshillin e Bashkësisë Islame të Podujevës

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj duke falënderuar Këshillin e Bashkësisë Islame të Podujevës për pritje theksoi se e respekton këtë institucion i cili në vazhdimësi ka punuar për Atdhe e Fe.

Bekim Jashari, kryetari i Këshillit të Bashkësisë Islame të Podujevës falënderoi kryetarin Haradinaj për vizitën e tij dhe për përkrahjen që ia jap BIKut në vazhdimësi, shkruan Burim Ramadani në faqen e tij në Facebook.

Përndryshe, Ramush Haradinaj me deklaratat dhe kritikat ndaj disa grupeve myslimane, ka shkaktuar një reagim të madh në media këto ditë.

Lajme të ngjashme

Back to top button