fbpx

Mot i vranët dhe me shi

Sot do të mbretërojë mot kryesisht me vranësira. Në mëngjes priten të reshura të shiut.  

Temperatura e ditës do të arrijë nga 6 deri 12 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 6 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button