fbpx

Shikoni se çfarë është në gjendje Mihrija të bëj për famë (FOTO)

Është autosdrada ku shpejtësia e lejuar është mbi 100 km në orë.

Por kjo nuk e ndalon Mihrje Brahen, për të realizuar ëndrrat e saj, në këtë rast, realizimin e kësaj fotografie.

Ndoshta Mihrija, ishte shumë e lumtur për autostradën që lidhë Kosovën dhe Shqipërinë, andaj vendosi që lumturinë ta shuajë duke u shtrirë në asfalt./GazetaExpress/

Mira Autostrad

Mira Autostrad 1

Lajme të ngjashme

Back to top button