fbpx

Shakira promovon albumin e ri

Ylli i muzikës pop Shakira promovoi albumin e saj të ri në Barcelonë. Ajo dukej e mahnitshme gjatë pozimeve me printerin e saj në krah Gerard Piqeu. 

Albumi i saj i ri i cili vjen pas dy vitesh heshtje, është një produksion ku janë të gërshetuara muzika rock, reggae dhe dance.

Albumi i titulluar “Shakira”përfshin 15 këngë, ndër të cilat hitet e mëdha sikurse “Can’t Remember To Forget You” featuring Rihanna dhe “Dare (La La La)”, featuring Carlinhos Brown, si dhe kënga për Brazil 2014. Albumi i ri i këngëtares me titull “Shakira” do të jetë gati më 25 mars. Albumi përfshin edhe një këngë kushtuar Pique me titull “23”.

Lajme të ngjashme

Back to top button