fbpx

Zbulohen detaje të HTC One 2014

Kompania kineze wireless Tenaa zbulon disa detaje të HTC One 2014″>2014.. Smaprtphone i ri ka një”ekran 1080p, me permasa 146 x 70.5 x 9.5mm dhe peshon 157g. Ka gati të njëjtat dimensione si Sony Xperia Z2, i cili ka një ekran 5.2 te rrethuar nga stereo speakers.

HTC One 2014″>2014 ka një chipset Snapdragon 801 me një CPU Krait quad core me frekuence 2.26GHz dhe 2GB RAM. Memorja e brendshme do të jetë 16GB/32GB me një slot zgjerimi per microSD card. Kamera pritet të jete 4MP dhe 16MP.

Lajme të ngjashme

Back to top button