fbpx

Edi Rama baba për herë të dytë

Prej disa ditësh qarkullojnë zëra se bashkëshortja e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, mund të jetë shtatzënë.

Këto zëra nuk janë konfirmuar ende por gjithsesi janë burime informacioni që vijnë pranë ciftit kryeministror. Mesa duket zonja Linda Rama ka bërë një vizitë gjinekologjike për të kuptuar nëse marramendja e kishte një arsye. Mesa duket është ardhja në jetë e një fëmije.

Nëse lajmi konfirmohet atëherë Edi dhe Linda bëhen prindër për herë të dytë por për herë të parë me njëri tjetrin./ Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button