fbpx

Rowe, foto sesion të nxehtë për ‘Seafolly’

Modelja franceze, Camille Rowe ka bërë disa fotografi mjaft tërheqëse për kampanjën e fundit të veshjeve të brendshme nga Seafolly.

Modelja 24 vjeçarja, Rowe ka bërë publike linjën e re për bikini nga kompania mjaftë e njohur australiane, Seafolly.

Fansat janë të mahnitur nga suksesi i modeles franceze, e cila ka shkëlqyer gjithashtu edhe në kampanjën për Dior Homme me Robert Pattinson vitin e kaluar.

Bukuroshja nga Parisi kështu ka ndjekur hapat e Miranda Kerr, Jessica Hart, Cheynne Tozzi, Catherine McNeil dhe Lara Bingle, të cilat gjithashtu janë fotografuar për labelin Australian.

Lajme të ngjashme

Back to top button