fbpx

Seksi Rita (Foto)

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është shfaqur rrugëve të LA, me pamje joshëse dhe seksi.

Këngëtarja 23-vjeçare mbante veshur një kominoshe të hirtë, e cila theksonte për mrekulli trupin dhe ekspozonte gjoksin. Këtë veshje, Ora e ka kombinuar me këpucë të zeza dhe syze dielli të zeza.

Këngëtarja po shkonte drejt studios së inqizimit, ndërsa kujtojmë se së fundi ajo solli edhe një reklamë për markën e njohur të kozmetikës ‘RIMMEL’. 

Lajme të ngjashme

Back to top button