fbpx

BDI hap shtabin zgjedhor në Çair

Është hapur mbrëmë Shtabi zgjedhor në degën e Çairit për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të caktuar më 27 prill. 

Ajo është bërë nën praninë e madhe të simpatizuesve partiak, ndërsa të pranishëm kanë qenë edhe zyrtarë të lartë te partisë, ish deputetë, ministra dhe tjerë. Ditëve në vijim do të hapen edhe Shtabet zgjedhore në Saraj, Studeniça.

Lajme të ngjashme

Back to top button