fbpx

Martohet Albin Kurti me të dashurën norvegjeze!

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është martuar sot në Prishtinë.

Mediat në Prishtinë raportojnë se Albin Kurti i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me norvegjezen Rita Augestad Kndusen!

Sot Albini dhe Rita kanë vënë kurorë, ndërsa ende nuk është bërë e ditur nëse norvegjezja do ta merr edhe mbiemrin e tash bashkëshortit të saj – Kurti.

Kjo fotografi është bërë në një mbrëmje të mëparshme të Kurtit me të dashurën e tij, tashmë gruas së tij. 

Lajme të ngjashme

Back to top button