fbpx

Labi krenar me fëmijët e tij fetar

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin. 

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.

“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë…” komenton ai. 

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.

Lajme të ngjashme

Back to top button