fbpx

Filloi takimi trepalësh Thaçi-Ashton-Daçiq

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian e cila ndërmjetëson dialogun Prishtinë-Beograd, Catherine Ashton, ka filluar takimin me kryeministrat Hashim Thaçi dhe Ivica Daçiq.

Catherin Ashton, ka filluar dialogun me takim të përbashkët me dy kryeministrat dhe ekipet e tyre.

Takimi ka filluar në ora 11:30.

Lajme të ngjashme

Back to top button