fbpx

Rita ekspozon gjoksin në New York (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora në sfiladën e Donna Karan në Neë York ka qënë në qendër të vëmendjes.

Rita ka mbledhur shikimet e të gjithë të pranishmit me pamjen e saj vezulluese dhe dekolten të hapur deri te kërthiza.

Këngëtarja shqiptare ka qënë në rrathën e parë afër podiumit, gjë që e vërteton miqësin edhe bashkëpunimin të suksesshëm që kanë me Donna Karan.

Lajme të ngjashme

Back to top button