fbpx

Tuna prapa hekurave

Mbremë ishte në transmetim seria e re e ‘’X Factor Albania’’, show-të të talentëve mbarë shqiptarë, në panelin vlerësues të së cilit është edhe këngëtarja senzacionale Altuna Sejdiu-Tuna.

Prej dy javësh, producentët e këtij show kanë vendosur që një minutazh i caktuar të rezervohet për performim të vetë anëtarëve të jurisë.

Mbrëmë ishte Tuna ajo që pushtojë skenen e ‘’X Factor’’. Ajo, nuk u ngjitet vetëm në skenë, por bashkë me të dashurin e saj Cosman dhe Getoar Selimin. Ata, me këtë rast promovuan edhe verzionin remiks të këngës ‘’Fenix’’. Tuna, gjatë gjithë kohës qëndroj në një kafaz.

Lajme të ngjashme

Back to top button