fbpx

Fatkeqësi komunikacioni afër “Mavrovkës”, një person humb jetën (VIDEO)

Një person ka humbur jetën në një aksidenti trafiku që ka ndodhur në udhëkryqin në afërsi të qendrës “Mavrovka”.

Ngjarja tragjike ka ndodhur mbrëmë në mbrëmje rreth orës nëntë, në udhëkryqin mes bulevardit “Kërste Misirkov” dhe “Goce Dellcev”.

Në këtë fatkeqësi komunikacioni, janë përplasur tre vetura dhe katër këmbësorë. Tre persona janë dërguar në Qendrën urgjente në spitalin e qytetit në Shkup.

Lajme të ngjashme

Back to top button