fbpx

Lule për Limën

Manekinia me famë botërore nga radhët e ‘Engjëjve të Victoria Secret’ ka treguar përmes faqes së saj zyrtare në Twitter se si bashkëshorti i saj, basketbollisti Marko Jariq, mendon në të dhe e bën të ndihet e dashur.

Manekinia në Twitter e ka postuar fotografinë me lule, të cilat i kanë arritur në orar të punës, ndërsa karshi saj ka lënë mbishkrimin.

“E kam fituar këtë buqetë të mahnitshëm me lule në punë. Sa bukur është kur të duan…Faleminderit jeta ime, Marko”, ishte mbishkrimi që e ka lënë bukuroshja Lima.

Lajme të ngjashme

Back to top button