fbpx

Ledri Vula rikthehet fuqishëm (Video)

Ashtu siç u paralajmërua ashtu edhe ndodhi. Reperi ikonik shqiptar, Ledri Vula është i është kthyer muzikës.

Ledri ka lanësuar këngën e tij me videoklip që titullohet ‘100 Probleme’, të cilën ai e ka xhiruar në Amerikë, e ku protagoniste është supermodelja Anxhela Martini.

Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e Ledrit dhe po shpërndahet shumë në rrjetet sociale Facebook e Twitter./ Portalb

Ndiqeni videoklipin më të ri të Ledrit..

Lajme të ngjashme

Back to top button