fbpx

Alpinisti raporton një automjet të rënë në humnerë në Vodno

Mbrëmë rreth orës 18.05 në polici ZH.T nga shoqata e alpinistëve “Bistra” ka paraqitur se në rrugën lokale Vodno, në afërsi të pushimores për fëmijë ka vërejtur një veturë të rënë në humnerë.

Policia menjëherë ka arritur në vendngjarje pas çka kanë gjetur veturën Opel Vektra me targa të Shkupit.

Vetura ka qenë e mbyllur dhe nuk ka pasur njeri në të dhe pronari i veturës ende nuk është gjetur. 

Lajme të ngjashme

Back to top button