fbpx

Arrestohen disa nxënës për incidentin e mbrëmshëm në Llokë

Policia ka zbardhur incidentin e mbrëmshëm që ndodhi në fshatin Llokë të Sarajit, njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme. 

Disa nga nxënësit janë arrestuar dhe janë marr në pyetje nga policia.

Incidenti ka ndodh vonë mbrëmë në Llokë të fshatit Krushopek, pas një ndeshje futbolli.

Sipas policisë huliganët janë ndarë në dy grupe dhe më pas kanë hedhur me gur ndaj njëra tjetrës duke shkaktuar kështu dëme materiale. 

Policia thotë se do të dalë me informacione të sakta gjatë ditës.

Lajme të ngjashme

Back to top button