fbpx

Ju jep fund pozave nudo, mbulohet me shami (FOTO)

Aktorja e famshme pakistaneze Veena Malik ka njoftuar se do të ndryshojë rrënjësisht jetën e saj.

30-vjeçarja ka luajtur në shumë filma, seriale dhe fiction. Malik në vitin 2011 është shfaqur në revistën për meshkuj, “FHM” versioni indian komplet nudo.

Suksesi i kinematografisë së saj arriti deri në Bollywood. Më 25 dhjetor të vitit 2013 ajo u martua me biznesmenin pakistanez, Asad Bashir Khan Khattak, në Dubai dhe që prej asaj dite, ajo vendosi t’i jap një kthesë gjigante jetës së saj.

Veena njoftoi mbarë botën se do të largohet nga bota e kinematografisë për t’iu përkushtuar vetëm projekteve, që kanë të bëjnë me fenë myslimane ose dokumentareve që kanë sfond religjioz.

Lajme të ngjashme

Back to top button