fbpx

Angelina Jolie operon venat

Angelina Jolie ka vendosur që para se të shkoj ne altar për tu bashkuar edhe përpara Zotit me partnerin e saj aktual Brad Pitt, të bëj edhe një tjetër ndërhyrje kirurgjikale.

Gjithsesi, në paranteze nuk asgjë për tu shqetësuar.

Nuk është fjala për ndonjë operacion qe lidhet me ato qe ajo ka qene e detyruar te beje disa kohe me pare.

Kësaj radhe behet fjale për një operacion estetik. Fjala është për te operuar venat e krahëve te cilat për shkak te dobësisë se saj i dalin shume ne evidence dhe gati-gati e prishin paraqitjen ekstra qe ajo duhet te këtë.

Ne fakt ky është një problem qe mund te zgjidhet lehtësisht edhe duke shtuar ca ne peshe, por ky version hidhet poshtë nga ylli i Hollywood-it, kështu qe rruga tjetër mbetet operacioni./ Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button