fbpx

Mot me vranësira dhe borë në male

Sot do të mbretërojë mot me kryesisht me vranësira, Pasdite do të ketë të reshura të shiut ndërsa nëpër male reshje të dëborës. 

Temperatura e ditës do të arrijë nga 0 deri 9 gradë Celsius.

Në kryeqendrën e vendit  temperatura maksimale pritet të arrijë 1 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button