fbpx

Ja pesë golat e Shkëndijës ndaj Zajazit (VIDEO)

Shkëndija ka shënuar fitore bindëse edhe në ndeshjen e dytë kontrolluese në Ohër, duke mundur të enjten 5:0 anëtarin e Ligës së Dytë të Maqedonisë, KF Zajazin. Futbollistët ‘kuqezi’ kanë dominuar takimin, duke treguar superioritet përballë ekipit kundërshtar.

Golashënues për kuqezinjtë ishin: Belica 3’, Zhunior 18’, Vruçina 42’, Shabani 57’, Pollozhani (pen) 65’.
Në vazhdim ju sjellim videon me momentet më interesante dhe golat e shënuar. / Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button