fbpx

(VIDEO) Rihanna e Shakira, dy mikesha lezbike

Ka një pritshmëri të madhe për videon ‘Can’t Remember To Forget You’, një këngë që këndohet nga Shakira dhe Rihanna.

Por këngëtarja kolumbiane s’ka mundur të presë deri në momentin e publikimit dhe ka treguar disa sekuenca të videos dhe backstage, ku këngëtaret duken më sensuale si asnjëherë tjetër.

Lajme të ngjashme

Back to top button