fbpx

Dy blerje të Interit, Hernanes largohet me lot (Video)

Interi e ka zyrtarizuar marrëveshjen me Torinon për blerjen e mbrojtësit italian, Danilo D’Ambrosio. Mbrojtësi italian ka nënshkruar kontratë me Interin deri në qershor të vitit 2018.

Interi është në prag të marrëveshjes edhe me yllin e Lazios, Hernanes. Ylli brazilian e ka braktisur skuadrën e Lazios dhe është nisur për Milano. Në udhëtimin e tij nga Roma, Hernanes shihet i emocionuar duke mos përmbajtur as lotët.

Lajme të ngjashme

Back to top button